POUTNÍ ŘÍM, S ODPOČINKEM U MOŘE, 16. – 21. 7. 2020

PUTOVÁNÍ PO MÍSTECH SV. CYRILA A METODĚJE, SV. MARIE GORETTI, SVATÝCH APOŠTOLŮ A PRVNÍCH ŘÍMSKÝCH MUČEDNÍKŮ.TAKÉ K  RELIKVIÍM  KRISTOVA UTRPENÍ, SV. FAUSTINY KOWALSKÉ A JANA PAVLA II.

Cena: 8500, – Kč

Doprava: luxusním busem; hotel: 3hvězdičkový, v blízkosti metra a Vatikánu; 3 noci se snídaní a 1 x polopenze, (tj. večeře o dvou chodech a zákusek); pojištění ck proti úpadku; pojištění léčebných výloh do 4 mil. Czk; průvodce.

NA PROGRAMU: 16. července čtvrtek: odjezd z ČR odpoledne do hlavního města Itálie, Říma .

17.7. PÁTEK Lateránská Bazilika, Svaté schody, Bazilika sv. Kříže s relikviemi Kristova utrpení, hrob sv. Cyrila, Bazilika Santa Maria Maggiore: mše svatá, Koloseum a Forum Romanum.

18. 7. SOBOTA Výlet k poutním místu sv. Marie Goretti patronce čistoty a odpuštění, mše svatá, odpolední odpočinek u Tyrénského moře.

19. 7. NEDĚLE Bazilika sv. Petra a náměstí sv. Petra, možnost vyjít na kupoli baziliky. Účast na poledním Anděl Páně s Papežem Františkem na Svatopetrském náměstí.

Odpoledne se projdeme na Piazza Navona k slavné Fontáně 4řek, Bazilice sv. Anežky Římské, kostelu S. Luigi Francesi s malbami od Caravaggia. Uvidíme i Panteon, baziliku Panny Marie mučedníků. Mši svatou budeme slavit ve slavném kostele Božího Milosrdenství, kde také uctíme relikvie sv. Faustiny Kowalske a relikvie Jana Pavla II. Večerní procházka na náměstí Piazza Popolo, Španělské schody a Fontanu di Trevi.

20. 7. PONDĚLÍ Navštívíme katakomby sv. Šebastiána, kde si připomeneme: „QUO VADIS DOMINE“? Navštívíme baziliku sv. Pavla za hradbami. Večer odjezd do ČR.

ÚTERÝ  21. 7. NÁVRAT do ČR

Bitte beweisen Sie ein Mensch zu sein und wählen Sie das Haus aus.

JAK SE PŘIHLÁSIT: na email info@ckpastor.com napište své jméno, příjmení a datum narození a uveďte jméno a datum zájezdu. Nebo vyplňte objednávkový formulář a odešlete. Přihlaste se prosím do 30 ledna. Děkujeme. Po té Vám pošleme smlouvu s údaji o platbě, a další nezbytné informace.

Pořadí navštívených památek se může změnit, dle situace počasí, dopravy apod.