ŘÍM, pouť sv. Anežka BUSEM 10. – 14. 11. 2019

Cena: 6000,- Kč

Doprava: busem
Hotel: 3hvězdičkový, v blízkosti metra
2 noci se snídaní
Pojištění ck proti úpadku
Pojištění léčebných výloh do 4 mil. Czk
Průvodce

Řím busem 10. – 14. listopadu 2019

Program

10. listopadu neděle:

Odjezd z ČR. odpoledne, odjezdová místa budou upřesněna.

11. listopadu pondělí:

Ráno příjezd do Říma.

Dopolední program: prohlídka pamětihodností Říma, bazilika sv.Klementa, procházka ke Kolosseu a Foru Romanu, Altare della Patria – oltář vlasti a vyhlídka na Řím. Volno na oběd. Odpoledne mše sv. 15 v bazilice Santa Maria Maggiore, zahájení pouti. Po té možnost navštívit baziliku San Pietro in Vincoli a prohlédnout si sochu Mojžíše od Michelangela. V 17:30 nás obohatí koncert v Santa Maria degli Angeli, ke cti sv. Anežky a národních patronů.

12. listopadu úterý:

V 10 hodin mše sv. ve bazilice sv. Petra ve Vatikánu a společná modlitba v kryptě baziliky. Prohlídka baziliky a náměstí sv. Petra. Volno na oběd. Odpoledne procházka k Andělskému Hradu, prohlídka barokního náměstí Piazza Navona, se slavnou fontánou Čtyř řek, a kostela sv. Anežky v Agonii, na kterém se podílely významní italští barokní architekti. Návštěva antického Panteonu, fontány di Trevi.

13. listopadu středa:

Dopoledne audience u papeže, Otce Františka, po té možnost navštívit kupoli sv. Petra, nebo Španělské schody a náměstí, kde se nachází také sloup se sochou Panny Marie Neposkvrněného Početí: do její ochrany svěříme své blízké. Volno na oběd. Odpoledne v 15 hodin mše sv. v bazilice sv. Jana z Lateránu k závěru pouti.

Ve večerních hodinách odjezd autobusem do ČR.

14. listopadu čtvrtek: příjezd do ČR.

ŘÍM, pouť sv. Anežka BUSEM 9. – 14. 11. 2019ŘÍM, pouť sv. Anežka BUSEM 10. – 14. 11. 2019


To že jste člověk prokažte výběrem ikony Pohár.

JAK SE PŘIHLÁSIT: stáhněte si přihlášku, vyplňte a odešlete jako přílohu emailu na email: info@ckpastor.com nebo vyplňte objednávkový formulář a odešlete. Přihlaste se prosím do 18. září. Děkujeme. Po té Vám pošleme smlouvu s údaji o platbě, a další nezbytné informace.

Pořadí navštívených památek se může změnit, dle situace počasí apod.