ŘÍM, pouť sv. Anežka BUSEM 9. – 14. 11. 2019

Cena: 6900, – Kč

Doprava: busem
Hotel: 3hvězdičkový, v blízkosti metra a Vatikánu
3 noci se snídaní (polopenze, tj. večeře o dvou chodech a zákusek, možnost doplatek na místě, 15 eu/den)
Pojištění ck proti úpadku
Pojištění léčebných výloh do 4 mil. Czk
Průvodce

Řím busem 9. – 14. listopadu 2019

Program

9. listopadu sobotu: odjezd z ČR odpoledne, odjezdová místa budou upřesněna.

10. listopadu neděle:

Ráno/dopoledne příjezd do Říma.

Nedělní prohlídka Říma: návštěva Piazza Popolo a kostel Santa Maria del Popolo (malby od Carravaggia), Španělské schody a Španělské náměstí, Fontana di Trevi a Panteon. Odpoledne mše sv. v kostele Santo Spirito in Sassia, který byl ustanoven jako centrum spirituality Božího Milosrdenství.

11. listopadu pondělí:

San Giovanni Laterano, procházka ke Kolosseu a Foru Romanu, Altare della Patria – oltář vlasti a vyhlídka na Řím. Volno na oběd. Odpoledne mše sv. 15 v bazilice Santa Maria Maggiore, po té možnost shlédnout sochu Mojžíše od Michelangela, v bazilice San Pietro in Vincoli. V 17:30 nás obohatí koncert v Santa Maria degli Angeli, uspořádaný ke cti sv. Anežky a národních patronů.

12. listopadu úterý:

V 10 hodin mše sv. ve bazilice sv. Petra ve Vatikánu a společná modlitba v kryptě baziliky. Prohlídka baziliky, náměstí sv. Petra a možnost navštívit kupoli sv. Petra. Volno na oběd. Odpoledne návštěva katakomb San Sebastiano, kde uvidíme, mj. stopy Krista, otištěné v kameni, které nám připomenou slavnou Petrovu otázku „QUO VADIS, DOMINE“?

13. listopadu středa:

Dopoledne audience u papeže, Otce Františka, procházka kolem Andělského hradu na Piazza Navona, kde si prohlédneme mj. slavnou fontánu čtyř řek a kostel sv. Anežky v Agonii, na kterém se podílely slavní barokní architekti, jako Francesco Borromini, G.L. Bernini, Girolamo a Carlo Rainaldi. Volno na oběd. Odpoledne v 15 hodin mše sv. k závěru pouti v bazilice sv. Jana z Lateránu.

Ve večerních hodinách odjezd z Říma do ČR.

14. listopadu čtvrtek: příjezd do ČR.

ŘÍM, pouť sv. Anežka BUSEM 9. – 14. 11. 2019ŘÍM, pouť sv. Anežka BUSEM 10. – 14. 11. 2019


To že jste člověk prokažte výběrem ikony Dům.

JAK SE PŘIHLÁSIT: stáhněte si přihlášku, vyplňte a odešlete jako přílohu emailu na email: info@ckpastor.com nebo vyplňte objednávkový formulář a odešlete. Přihlaste se prosím do 25. září. Děkujeme. Po té Vám pošleme smlouvu s údaji o platbě, a další nezbytné informace.

Pořadí navštívených památek se může změnit, dle situace počasí apod.