POUTNÍ ŘÍM, S ODPOČINKEM U MOŘE, 16. – 21. 7. 2020

PUTOVÁNÍ PO MÍSTECH SV. CYRILA A METODĚJE, SV. MARIE GORETTI, SVATÝCH APOŠTOLŮ A PRVNÍCH ŘÍMSKÝCH MUČEDNÍKŮ.TAKÉ K  RELIKVIÍM  KRISTOVA UTRPENÍ, SV. FAUSTINY KOWALSKÉ A JANA PAVLA II.

Cena: 8500, – Kč

Doprava: luxusním busem; hotel: 3hvězdičkový, v blízkosti metra a Vatikánu; 3 noci se snídaní a 1 x polopenze, (tj. večeře o dvou chodech a zákusek); pojištění ck proti úpadku; pojištění léčebných výloh do 4 mil. Czk; průvodce.

NA PROGRAMU: 16. července čtvrtek: odjezd z ČR odpoledne do hlavního města Itálie, Říma .

17.7. PÁTEK Lateránská Bazilika, Svaté schody, Bazilika sv. Kříže s relikviemi Kristova utrpení, hrob sv. Cyrila, Bazilika Santa Maria Maggiore: mše svatá, Koloseum a Forum Romanum.

18. 7. SOBOTA Výlet k poutním místu sv. Marie Goretti patronce čistoty a odpuštění, mše svatá, odpolední odpočinek u Tyrénského moře.

19. 7. NEDĚLE Bazilika sv. Petra a náměstí sv. Petra, možnost vyjít na kupoli baziliky. Účast na poledním Anděl Páně s Papežem Františkem na Svatopetrském náměstí.

Odpoledne se projdeme na Piazza Navona k slavné Fontáně 4řek, Bazilice sv. Anežky Římské, kostelu S. Luigi Francesi s malbami od Caravaggia. Uvidíme i Panteon, baziliku Panny Marie mučedníků. Mši svatou budeme slavit ve slavném kostele Božího Milosrdenství, kde také uctíme relikvie sv. Faustiny Kowalske a relikvie Jana Pavla II. Večerní procházka na náměstí Piazza Popolo, Španělské schody a Fontanu di Trevi.

20. 7. PONDĚLÍ Navštívíme katakomby sv. Šebastiána, kde si připomeneme: „QUO VADIS DOMINE“? Navštívíme baziliku sv. Pavla za hradbami. Večer odjezd do ČR.

ÚTERÝ  21. 7. NÁVRAT do ČR

Prova che sei umano selezionando l'icona corrispondente a Automobile.

JAK SE PŘIHLÁSIT: na email info@ckpastor.com napište své jméno, příjmení a datum narození a uveďte jméno a datum zájezdu. Nebo vyplňte objednávkový formulář a odešlete. Přihlaste se prosím do 30 ledna. Děkujeme. Po té Vám pošleme smlouvu s údaji o platbě, a další nezbytné informace.

Pořadí navštívených památek se může změnit, dle situace počasí, dopravy apod.